HOME

STATUTI
KĖSHILLI DREJTUES
AKTIVITETE
FINANCA
NDERMARRJE
LAJMĖRIME PUNĖ
SHTYPI
FĖMIJĖT
GJUHA SHQIPE
GAZETA "SCANDERBEG"
 
 
SKĖNDERBEU

LINKS

SHQIPĖRIA ONLINE
ITALIA ONLINE

Kontakt

 Tė dashur fėmijė, motra, vėllezer, prindėr
shqiptarė kudo qė jeni!
MIRĖSERDHĖT NĖ SITIN TONĖ

Siti ynė do te jete pikė referimi per tė gjithė shqiptarėt qė jetojnė nė Parma dhe periferi.Lexoni kėtu objektivat qė kemi si shoqatė. (Formati . pdf)

Bėhu edhe ti anėtar i shoqatės sot!

 

Mirėpresim ēdo sygjerim
info@scanderbeg.org

 

 
Home  | Kontakt
Copyright © 2006 SCANDERBEG - Shoqata shqiptare nė Parma - ITALI. Tė gjithė tė drejtat e rezervuara