HOME

STATUTI
KĖSHILLI DREJTUES
AKTIVITETE
FINANCA
NDERMARRJE
LAJMĖRIME PUNĖ
SHTYPI
FĖMIJĖT
GJUHA SHQIPE
GAZETA "SCANDERBEG"
 
 
SKĖNDERBEU

LINKS

SHQIPĖRIA ONLINE
ITALIA ONLINE

Kontakt

 

Kėshilli drejues i shoqatės "SCANDERBEG" 
 

  • Prof. Durim LIKA - Presidenti dhe pergjegjesi i multimedias
  • Anila KADIJA - Zėvendespresidente dhe kryeredaktore e gazetes "Scanderbeg"
  • Dott. Gentian ALIMADHI - Pėrgjegjės organizimi i shoqates dhe avokati legal i saj
  • Rozeta LAMI - Sekretare shoqatės
  • Shpendi NDREU - Pėrgjegjės pėr mardhėniet publike
  • Mentor FIKU e Shpendi SPAHIU
    Pėrgjegjės nė raste fatėkeqėsish dhe gėzimesh
  • Lavdi PAJA - Pėrgjegjes financeHome  | Kontakt
Copyright © 2006 SCANDERBEG - Shoqata shqiptare nė Parma - ITALI. Tė gjithė tė drejtat e rezervuara